Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie

Nowy lekki samochód kwatermistrzowski dla OSP Jasieniec

Utworzono dnia 28.08.2023

 

    26 sierpnia br. do Ochotniczej Straży w Jasieńcu dotarł zakupiony nowy lekki samochód kwatermistrzowski dla OSP Jasieniec w celu zapewnienia gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Całkowita wartość samochodu wyniosła około 400 000,00 zł.

 

Środki finansowe na zakup samochodu pochodziły z Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego, budżetu gminy Rybno oraz ze środków własnych jednostki OSP Jasieniec.

 

 

Dziękuję ministrowi Maciej Małecki oraz radnej powiatu sochaczewskiego Bożena Samson za pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup samochodu. Dziękuję Radnym Gminy Rybno za wyasygnowane z budżetu Gminy Rybno środków finansowych na zakup samochodu. Pracownikom Urzędu Gminy Rybno dziękuję za przygotowanie dokumentacji oraz merytoryczny nadzór nad zakupem samochodu. Druhnom i druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieńcu dziękuję za wsparcie i pomoc w pozyskaniu nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego. Dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu.-mówi wójt gminy Rybno Damian Jaworski.

 

Nowy lekki samochód kwatermistrzowski dla OSP Jasieniec

Utworzono dnia 28.08.2023, 09:23

Urząd Gminy Rybno
Długa 20, 96-514 Rybno
powiat sochaczewski
woj. mazowieckie
tel. 46 861-14-38
pełne dane kontaktowe »

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 38

W poprzednim tygodniu: 670

W tym miesiącu: 243

W poprzednim miesiącu: 2976

Wszystkich:

Imieniny

Lokalizacja