Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie

Podpisano umowy na realizację zadań gminy o charakterze pożytku publicznego

Utworzono dnia 17.05.2023

 

 

    16 maja br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno została podpisana umowa pomiędzy Gminą Rybno a Panem Pawłem Trafalski - Prezesem zarządu Centrum Szkolenia Piłkarskiego w Rybnie na realizację zadania o charakterze pożytku publicznego w 2023 roku - wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Rybno.

W ramach rozstrzygniętego konkursu ofert dotację na realizację ww. zadania w kwocie 20 000,00 zł otrzymał Klub Sportowy Centrum Szkolenia Piłkarskiego CSP Rybno.
 
W ramach działań prowadzone będą turnieje i zajęcia szkoleniowo-treningowe w dyscyplinie piłka nożna.

 


 

 

   17 maja br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno została podpisana umowa pomiędzy Gminą Rybno a Kołem Gospodyń Wiejskich "Kuchareczki z Gminy Rybno" na realizację zadania o charakterze pożytku publicznego w 2023 roku - kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego: „Noc Świętojańska kiedyś i dziś".
 
W ramach rozstrzygniętego konkursu ofert dotację na realizację ww. zadania w kwocie 5 000,00 zł otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich "Kuchareczki z Gminy Rybno". Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca br. na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wężykach.

 


 

 

   19 maja br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno została podpisana umowa pomiędzy Gminą Rybno a Kołem Gospodyń Wiejskich "Babeczki z Rybna" na realizację zadania o charakterze pożytku publicznego w 2023 roku - kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego: Piknik Rodzinny „Cudze chwalicie, swego nie znacie".

W ramach rozstrzygniętego konkursu ofert dotację na realizację ww. zadania w kwocie 5 000,00 zł otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich "Babeczki z Rybna". Wydarzenie odbędzie się 13 sierpnia br. na terenie parku Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie-Ośrodka Magazynowo-Studyjnego w Rybnie.

 

 

GALERIE:

Urząd Gminy Rybno
Długa 20, 96-514 Rybno
powiat sochaczewski
woj. mazowieckie
tel. 46 861-14-38
pełne dane kontaktowe »

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 706

W poprzednim tygodniu: 707

W tym miesiącu: 2335

W poprzednim miesiącu: 3375

Wszystkich:

Imieniny

Lokalizacja