Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie

Rodzinny Dzień Dziecka — Zbiórka na leczenie Gabrysi

Utworzono dnia 17.05.2023

 

 

    Rodzinny Dzień Dziecka – już 4 czerwca w godzinach 15.00-20.00 na stadionie gminnym w Rybnie przy ul. Wyszogrodzkiej 10 – szykuje się wyśmienita zabawa dla najmłodszych, pełna atrakcji, niespodzianek, zabaw. Będą też stoiska wystawiennicze, dmuchańce, występy sceniczne. Będzie również prowadzona zbiórka na dalsze leczenie chorej Gabrysi- małej mieszkanki gminy Rybno. Na wydarzenie zaprasza wójt gminy Rybno – Damian Jaworski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej.

W programie, który wypełniony po brzegi został licznymi zajęciami dla najmłodszych i tych nieco starszych, znalazły się następujące atrakcje: występ grup tanecznych, występ dzieci ze Studia Piosenki w GBP w Rybnie, przedstawienie „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”, animacje „Minionki”, dmuchańce, eurobangee, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, tatuaże, balony, rodzinne konkursy rekreacyjno-sportowe z nagrodami, kiermasz ciast prowadzony przez szkolne koło wolontariatu. Będzie też stoisko KGW „Babeczki z Rybna”, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, zabawa taneczna a także darmowe słodycze.

Warto już dziś zaplanować sobie niedzielne popołudnie i zajrzeć na stadion gminny w Rybnie, bo jak widać wydarzenie – Rodzinny Dzień Dziecka – obfitować będzie w wiele ciekawych akcji dla dzieci i młodzieży. Pogoda została zamówiona, wystarczy przyjść z dobrym humorem i najbliższymi na kolejną, zaplanowaną imprezę gminną.

 

 

Urząd Gminy Rybno
Długa 20, 96-514 Rybno
powiat sochaczewski
woj. mazowieckie
tel. 46 861-14-38
pełne dane kontaktowe »

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 539

W poprzednim tygodniu: 682

W tym miesiącu: 225

W poprzednim miesiącu: 3121

Wszystkich:

Imieniny

Lokalizacja