Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie

Wybory Sołeckie 2024 r.

Utworzono dnia 07.06.2024

5 czerwca br.  w gminie Rybno w 4 sołectwach t.j. Aleksandrów, Nowa Wieś, Ćmiszew Rybnowski i Cypriany, odbyły się wybory sołtysów, zastępców sołtysów i rad sołeckich.


Mieszkańcy poszczególnych sołectw dokonali następującego wyboru:
W miejscowości Aleksandrów na sołtysa wybrana została Pani Agata Oziemblewska, natomiast jej zastępcą został Pan Adrian Oziemblewski. 
Do rady sołeckiej wsi Aleksandrów wybrani zostali:
Pan Andrzej Oziemblewski
Pan Józef Szmidt
Pan Sławomir Fortuna.

W miejscowości Nowa Wieś do sprawowania funkcji sołtysa została wybrana Pani Sylwia Włodarczyk, natomiast jej zastępcą została Pani Anna Mazgaj
Do rady sołeckiej wsi Nowa Wieś wybrani zostali:
Pani Anna Mazgaj
Pani Monika Gadzińska
Pan Dariusz Fronczak.

W miejscowości Ćmiszew Rybnowski na sołtysa wybrana została Pani Nina Krawczyk, natomiast jej zastępcą została Pani Irena Krawczyk.
Do rady sołeckiej wsi Ćmiszew Rybnowski wybrani zostali:
Pani Katarzyna Sut
Pani Ewelina Kmiecińska
Pan Andrzej Krawczyk.

W miejscowości Cypriany na sołtysa, podobnie jak w latach ubiegłych, wybrana została Pani Daria Jóźwiak, natomiast jej zastępcą został Pan Paweł Mańko.
Do rady sołeckiej wsi Cypriany wybrani zostali:
Pani Monika Ziółkowska
Pan Damian Janiak
Pan Grzegorz Wiśniewski.

 

Gratulujemy wszystkim nowo wybranym sołtysom, zastępcom sołtysów, radom sołeckim i życzymy owocnej pracy dla dobra mieszkańców. Ustępującym sołtysom, zastępcom sołtysów i radom sołeckim składamy serdeczne podziękowania za współpracę w minionej kadencji na rzecz mieszkańców poszczególnych sołectw. Dziękuję również wszystkim przybyłym mieszkańcom za udział w wyborach. Ponadto dziękuję komisjom skrutacyjnym i pracownikom Urzędu Gminy za przeprowadzenie wyborów oraz radnym za obecność.-mówi wójt gminy Rybno.

 

 

6 czerwca br. w gminie Rybno w 5 sołectwach t.j. Karolków Szwarocki, Bronisławy, Ćmiszew-Parcel, Erminów i Konstantynów odbyły się wybory sołtysów, zastępców sołtysów i rad sołeckich.

 ️Mieszkańcy poszczególnych sołectw dokonali następującego wyboru:

W miejscowości Karolków Szwarocki podobnie jak dotychczas, do sprawowania funkcji sołtysa została wybrana Pani Monika Jaworska, zastępcą natomiast został Pan Artur Marcinkowski. 

Do rady sołeckiej wsi Karolków Szwarocki wybrani zostali:
Pani Anna Zagajewska
Pani Danuta Sierota
Pan Zbigniew Kaczmarek.

W miejscowości Bronisławy na sołtysa podobnie jak w latach ubiegłych wybrany został Pan Bronisław Winnicki, natomiast jego zastępcą został Pan Zbigniew Razik.
Do rady sołeckiej wsi Bronisławy wybrani zostali:
Pani Liubov Melnyk
Pan Andrzej Pawłowski
Pan Przemysław Znajdek

W miejscowości Ćmiszew-Parcel podobnie jak dotychczas, do sprawowania funkcji sołtysa została wybrana Pani Justyna Targaszewska, zastępcą natomiast została Pani Sylwia Makowska. Do rady sołeckiej wsi Ćmiszew-Parcel wybrani zostali:
Pani Teresa Makowska
Pan Paweł Jach
Pan Andrzej Wachowski

W miejscowości Erminów na sołtysa podobnie jak w latach ubiegłych wybrany został Pan Grzegorz Olejniczak, natomiast jego zastępcą została Pani Katarzyna Nowakowska. 
Do rady sołeckiej wsi Erminów wybrani zostali:
Pani Agnieszka Ziejewska
Pani Małgorzata Olejniczak
Pani Katarzyna Nowakowska.

W miejscowości Konstantynów na sołtysa podobnie jak w latach ubiegłych wybrany został Pan Łukasz Plichta, natomiast jego zastępcą została Pani Aleksandra Plichta.
Do rady sołeckiej wsi Konstantynów wybrani zostali:
Pani Mariola Rześna
Pan Ilona Rześna
Pani Katarzyna Wysocka

 

Gratulujemy wszystkim nowo wybranym sołtysom, zastępcom sołtysów, radom sołeckim i życzymy owocnej pracy dla dobra mieszkańców. Ponadto wszystkim sołtysom, zastępcom sołtysów i radom sołeckim składamy serdeczne podziękowania za współpracę w minionej kadencji na rzecz mieszkańców poszczególnych sołectw. Dziękuję również wszystkim przybyłym mieszkańcom za udział w wyborach. Ponadto dziękuję komisjom skrutacyjnym i pracownikom Urzędu Gminy za przeprowadzenie wyborów oraz radnym za obecność.-mówi wójt gminy Rybno.

Wybory Sołeckie 2024 r.

Utworzono dnia 07.06.2024, 10:40

Urząd Gminy Rybno
Długa 20, 96-514 Rybno
powiat sochaczewski
woj. mazowieckie
tel. 46 861-14-38
pełne dane kontaktowe »

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 699

W poprzednim tygodniu: 707

W tym miesiącu: 2328

W poprzednim miesiącu: 3375

Wszystkich:

Imieniny

Lokalizacja