Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie

Zawody Strażackie 8 września 2019 r. rozstrzygnięte!

Utworzono dnia 10.09.2019

8 września 2019 r. w niedzielę odbyły się Gminne Zawody Strażackie. Tuż po godzinie 15:00 nastąpiło uroczyste otwarcie zawodów przez Wójta Gminy Rybno Damiana Jaworskiego. Następnie został złożony meldunek przez Gminnego Komendanta OSP Romana Tomaszewskiego. Drużyny były podzielone na dwie kategorie:  drużyny męskie oraz kobiece. W sztafecie oraz bojówce zagościły strażacy i druhny: OSP Jasieniec, OSP Rybno, OSP Erminów, OSP Matyldów.

W tym roku zwyciężyła drużyna OSP Rybno (GRUPA A) oraz OSP Jasieniec (GRUPA C). Zwycięzcom oraz pozostałym na podium zostały wręczone Puchary Wójta Gminy Rybno, symboliczne medale oraz nagrody pieniężne w postaci czeków, ufundowanych przez Gminę Rybno.